yükleniyor

Çağrı Merkezi / +90 850 360 30 38

EV SAHİBİ OLACAKKEN KİRACI OLMAYIN

Anasayfa / Yazılar / EV SAHİBİ OLACAKKEN KİRACI OLMAYIN
Sevdiklerinizle Paylaşın

EV SAHİBİ OLACAKKEN KİRACI OLMAYIN

Türkiye'de inşaat sektörü son yıllarda büyük ivme kaydetti. Sıfır daire fiyatları astronomik rakamlara ulaştı. Daire alan vatandaşlar rahat bir nefes alayım derken farklı sorunlarla başbaşa kalıyor.KATALOGLA DAİRE ALMAYIN ,inşaat firmalarının en gözde şehri olan megakent İstanbul'da onlarca proje satışa sunuldu. Firmalar farklı konseptlerle tanıtım yaparken, vatandaşlar genelde maket veya broşür üzerinden daire satın alıyor. Bu durum ilk bakışta göze hoş gelsede daire satın alındıktan sonra oturum zamanı geldiğinde büyük sıkıntılar ortaya çıkıyor.Yeni aldığı konutuna binlerce lira para ödeyen yatırımcıları mutfaktan banyoya kadar birçok sürpriz bekliyor. Ucuz işçilik ve malzeme kullanan inşaat şirketleri en çok çelik kapı, duşa kabin, mutfak dolabı, kombi ve laminat parkede 3. Sınıf markalara yöneliyor.  Böylelikle evin uzun ömürlü kullanım süresi de azalmış oluyor. Şirket ise tapuyu mülk sahibine verdikten sonra hiçbir sorunla ilgilenmiyor.  KONUTLARDA ASANSÖR VE KORİDOR PAYI ALDATMACASI,uzmanlar, daire satın alınırken müşterilerin daireleri birebir görüp incelemesini daha sonra ödeme yapmalarını tavsiye ediyor. Emlak uzmanları dairelerin metrekareleri konusunda yaşanan asansör ve koridor payı aldatmacası karşısında dikkatli olunmasını öneriyor.KİRA ÖDER GİBİ AİDAT ÖDEMEYİN, özellikle büyük şehirlerde karşılaşılan en büyük problem yüksek aidat ücretleri İstanbul, Ankara gibi şehirlerdeki bazı önemli lokasyonlarda aidatlar 200 lira ile 2 bin lira arası değişiyor. İnşaat şirketleri yüksek aidat fiyatlarıyla site yönetimini kendi çalışanlarından belirleyerek kazançlarını devamlı hale getiriyor. Bu da vatandaşı ev sahibi olayım derken ömür boyu kiracı konumunda kalmasına neden oluyor.


Kayseri emlak sektöründe yer aldığımız İkinokta mülk yönetimi olarak size en güncel bilgi ve haberleri en doğru şekilde sunmak için çalışmalarımız sürdürmekteyiz.

 

 

 

                     Soru, öneri ve şikayetleriniz için web adresimiz üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

                                                      https://www.ikinoktamulkyonetimi.com/index.html#kayseriemlak #kayserigayrimenkul #gayrimenkul #emlak #konutalımsatım #yatırım #gayrimenkulyatırımı #kayserikonut #konut projeleri 

İlanlarımız hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! +90 850 360 30 38

Copyright © 2019. Her Hakkı Saklıdır.