yükleniyor

Çağrı Merkezi / +90 850 360 30 38

GAYRİMENKUL'DE AZ KATLI BİNALARA TALEP

Anasayfa / Yazılar / GAYRİMENKUL'DE AZ KATLI BİNALARA TALEP
Sevdiklerinizle Paylaşın

GAYRİMENKUL'DE AZ KATLI BİNALARA TALEP

Peş peşe yaşanan depremler, güvenli bina ve bölge arayışının yanı sıra az katlı ev talebini de patlattı. Az katlı evlere olan talebin son 1 yılda yüzde 30 arttığını gözlemliyoruz. Satın alım veya kiralamalarda en çok 7 yaş ve altındaki binalar tercih edilmeye başlandı. Deprem konusunda risk içeren İstanbul ilçelerinde 7 yaşın üstündeki binalar fazla talep görmüyor. İlgi 7 yıl ve altındaki binalarda ise patlamış durumda. Binanın yaşının ardından en çok ilgi ise binadaki kat sayısına yönelik. Yani artık 'yaş ve kat' kriterleri neredeyse fiyatın da önüne geçti". Bu nedenle fay hattının daha az olduğu yerlere göç ve o alandaki inşaat oranıda arttırdı buna en büyük örnek olan şehirlerden birisi Kayseridir. Bu nedenle önümüzdeki  dönemde  gayrimenkullerde yaşanacak olan konut stoğu ve gösterilen talep arasında fiyatların değişeceğini aynı zamanda kayseri emlak sektörünün hızlanacağını düşünüyoruz.


Kayseri emlak sektöründe yer aldığımız İkinokta mülk yönetimi olarak size en güncel bilgi ve haberleri en doğru şekilde sunmak için çalışmalarımız sürdürmekteyiz.

 

 

 

                     Soru, öneri ve şikayetleriniz için web adresimiz üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

                                                      https://www.ikinoktamulkyonetimi.com/index.html#kayseriemlak #kayserigayrimenkul #gayrimenkul #emlak #konutalımsatım #yatırım #gayrimenkulyatırımı #kayserikonut #konut projeleri 

İlanlarımız hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! +90 850 360 30 38

Copyright © 2019. Her Hakkı Saklıdır.