yükleniyor

Çağrı Merkezi / +90 850 360 30 38

MAKETTEN GAYRİMENKUL SATIŞI

Anasayfa / Yazılar / MAKETTEN GAYRİMENKUL SATIŞI
Sevdiklerinizle Paylaşın

MAKETTEN GAYRİMENKUL SATIŞI

Maketten yapılan konut satışları ve bazı firmaların konutları teslim etmemesi Meclis gündeminde. Meclis'te kurulan Ön Ödemeli Konut SatışlarıAraştırma Komisyonu çalışmalarına başladı. Komisyon yaşanan sorunları ortaya koyacak, ön ödemeli konut satışına ilişkin kriterleri belirleyecek.Teslim edilmeyen maketten konut satışlarıyla ilgili mağdur 480 kişi şikayet dilekçesi verdi. Maketten konut satışında en büyük problemler adi satış sözleşmelerinden kaynaklanıyor. Müteahhitlik görevini yerine getirmeyenlerden kaynaklı sorunlar yaşanıyor. Bina teslimi edilemiyor ya da tapu devrinde sorun yaşanıyor.Komisyon yapacağı çalışmayla ön ödemeli satışlarda kriterleri belirleyecek.


Kayseri emlak sektöründe yer aldığımız İkinokta mülk yönetimi olarak size en güncel bilgi ve haberleri en doğru şekilde sunmak için çalışmalarımız sürdürmekteyiz.

 

 

 

                     Soru, öneri ve şikayetleriniz için web adresimiz üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

                                                      https://www.ikinoktamulkyonetimi.com/index.html#kayseriemlak #kayserigayrimenkul #gayrimenkul #emlak #konutalımsatım #yatırım #gayrimenkulyatırımı #kayserikonut #konut projeleri 

İlanlarımız hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! +90 850 360 30 38

Copyright © 2019. Her Hakkı Saklıdır.